cola
26.11.15 – Spotkajmy się podczas Coca-Cola Day w Katowicach!
Listopad 13, 2015
12304163_998449880176850_6107052941899743966_o
Nagroda główna Supply Chain Designer 2015 dla Coca-Cola HBC Polska!
Styczeń 26, 2016

Sprzedawcy Coca-Cola HBC Polska w gronie najlepszych!

statuetki

Profesjonalizm i wysokie standardy etyczne to cechy naszych sprzedawców, którzy zostali nagrodzeni i wyróżnieni w VII edycji prestiżowego konkursu Polish National Sales Awards. Nagrody zostały wręczone 16 listopada 2015 r. podczas uroczystej Gali w Hotelu InterContinental w Warszawie.

Polish National Sales Awards to prestiżowy konkurs sektora sprzedaży, którego celem jest nagradzanie najlepszych profesjonalistów, a także promowanie dobrych praktyk i najwyższych standardów etycznych. W dwuetapowym konkursie wyłonieni zostali laureaci, którzy wykazali się zarówno najlepszymi wynikami, jak i umiejętnościami pracy zespołowej, kreatywnością, innowacyjnością i etyką postępowania. Nagrody zostały wręczone w siedemnastu kategoriach, spośród których wyłoniono dodatkowo trzy osoby, które ubiegały się o tytuł Sprzedawcy Roku.

Podczas Gali Prezes Zarządu Polish National Sales Awards Elżbieta Pełka zwróciła uwagę na znaczenie standardów etycznych, którymi powinien się kierować każdy sprzedawca i podkreśliła, że zadaniem właścicieli i zarządów firm jest zbudowanie takiego systemu nagradzania pracowników, w którym premiowana będzie nie tylko jak największa sprzedaż, ale przede wszystkim sprzedaż zgodna ze standardami etycznymi. Wskazała też, że w konkursie „Kryteria oceny osiągnięć kandydatów ustalone zostały tak, by aspekty etyczne ważyły w ostatecznym wyniku tyle samo, co wynik finansowy.

W tym prestiżowym konkursie pracownicy Coca-Cola HBC Polska zostali nagrodzeni następujących kategoriach:

  1. Super Sprzedawca 2015 – wyróżnienie Bogumiła Ślązak,
  2. Key Account Manager – laureatka Bogumiła Ślązak,
  3. Menedżer Sprzedaży – wyróżnienie Krzysztof Rydziński,
  4. Zespół Sprzedaży – laureat Dariusz Guzowski,
  5. e-commerce – laureat Grzegorz Gęsik

Laureaci i wyróżnieni otrzymali nagrody w postaci nagrody w postaci szkoleń, a także statuetki i dyplomy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Więcej informacji oraz pełna lista nagrodzonych: http://pnsa.pl/aktualnosc/81/najlepsi-w-sprzedazy-nagrodzeni-po-raz-siodmy–

Comments are closed.