Grafika na strone www (Katowice)
22.10 – Spotkaj nas na Absolvent Talent Days w Katowicach!
Październik 18, 2015
Grafika na strone www (Poznan)
17.11 – Spotkaj nas na Absolvent Talent Days w Poznaniu!
Październik 22, 2015

27.10 – Spotkaj się z Nikosem Kalaitzidakisem – Prezesem Coca-Cola HBC Polska!

prezes

Jedna z najbardziej popularnych marek świata, kultowy napój – Coca-Cola, towarzyszy nam na każdym etapie życia i w każdej sytuacji.  Pijesz ją do obiadu, na wykładzie, jako dodatek do drinka na piątkowej imprezie.
Coca-Cola to nie tylko marka, ale miejsce pracy dla ponad 2100 osób w Polsce.

Chciałbyś się dowiedzieć więcej? Zapraszamy na spotkanie z Nikosem Kalaitzidakisem, Prezesem Coca-Cola HBC Polska, który opowie o swojej ścieżce kariery, o tym jak wygląda rozwój i budowanie swojej drogi do sukcesu w nowoczesnej organizacji. Odpowie również na pytania uczestników. Wykorzystaj okazję i otwórz się na więcej!

Nikos Kalaitzidakis Zzarządza organizacją, w której pracuje ponad 2 100 osób, która współpracuje z 3 900 dostawcami i dociera z produktem do ponad 126 000 punktów sprzedaży. Zanim dotarł do Polski pełnił takie samo stanowisko w ramach grupy Coca-Cola Hellenic w: Rosji, Węgrzech Chorwacji i Bułgarii. Przez 13 lat kierował europejskimi spółkami, w tym 9 lat pracował dla Philip Morris zajmując szereg strategicznych dla biznesu stanowisk.  AAA… i posiada tytuł inżyniera Uniwersytetu w Sussex, tytuł magistra Uniwersytetu Walijskiego oraz tytuł MBA Szkoły Zarządzania i Biznesu INSEAD we Francji.

Jeśli zadajecie sobie pytanie, czy można zarządzać oddziałem międzynarodowej organizacji będąc absolwentem politechniki, odpowiadamy – TAK, MOŻNA. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak świadomie budować swoją karierę i jak wygląda to obecnie w nowoczesnej firmie i stale zmieniającym się środowisku – TO SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE.
Ale co my wiemy. Nikos Kalaitzidakis (Prezes Zarządu Coca-Cola HBC Polska) wie to najlepiej i podzieli się z Wami swoją wiedząlepiej. Warto skorzystać z okazji – Tto jego pierwsze spotkanie ze studentami w Polsce!

Spędźcie Przygotowaliśmy dla Was kilkadziesiąt minut z  człowiekiem, którego który wie, jak osiągnąć sukces i opowie m.in. na pytania: sukces nie raz trzymaliście w dłoni.

➡ Jak budować swoją karierę i ścieżkę rozwoju w zmieniającym się świecie?

➡ Co wyróżnia nowoczesnego lidera?
➡ Czy studia inżynierskie pomagają w kierowaniu międzynarodową korporacją?
➡ Czy… no właśnie, jakie jest Twoje pytanie?

27 października o 18:00 na Politechnice Warszawskiej dostaniesz odpowiedź. i puszkę zimnej Coca-Coli 🙂

Podczas całego eventu będą na Was czekać osoby odpowiedzialne za rekrutację, które chętnie odpowiedzą na Wasze pytania o – może to Ty trafisz na staż lub jeden z programów programy managerskich managerskie Coca Cola HBC?. Może to będzie początek Twojej kariery w Coca-Cola HBC Polska?

Wydarzenie prowadzone w języku angielskim.

Zapisy ruszyły!
➡http://career-progression.zyskajwiele.pl/

Comments are closed.