zrownowazony_rozwoj
Dbamy o zrównoważony rozwój
Czerwiec 28, 2017
smok_1a
Bąbel na Paradzie Smoków
Sierpień 30, 2017

Segregujemy odpady i razem dbamy o środowisko

1

W Coca-Cola HBC Polska dbamy o środowisko na różne sposoby i zachęcamy naszych pracowników, żeby włączali się w te działania. Ostatnio pracownicy biura w Warszawie rywalizowali w konkursie o najlepiej posegregowane odpady. 

Impulsem do ogłoszenia konkursu był obchodzony 5 czerwca 2017 r. Światowy Dzień Ochrony Środowiska, w którym to dniu rozpoczęliśmy wdrażanie nowego systemu gospodarki odpadami w biurze Coca-Cola HBC Polska na ul. Annopol w Warszawie.

Wszystkie kosze pod biurkami pracowników biura zostały wymienione na kosze do segregacji, do których można wrzucać makulaturę i pozostałe odpady komunalne. Wymianie koszy towarzyszyły plakaty informujące o konkursie na najlepiej posegregowane odpady, a także o zasadach recyklingu obowiązujących w Coca-Cola HBC Polska. Nagrodą dla najlepiej segregujących pracowników był udział w Pizza Party.

plakat_noweodpady_produkcja

Po miesiącu od wdrożenia nowego systemu przyszedł czas na podsumowanie wyników i okazało się, że zwycięzcami są wszyscy pracownicy biura, a zatem wszyscy zostali zaproszeni na Pizza Party!

 

image004

 

Cieszy nas, że nowe zasady segregowania odpadów przy biurkach szybko weszły nam w krew, ponieważ to jeden z elementów szerokiej strategii promowania recyklingu we wszystkich naszych lokacjach. Mamy ambitny cel – 100% odpadów, które wytarzamy będą poddawane recyklingowi!

A tak bawiliśmy się na Pizza Party 🙂

Pizza Party 1

Pizza Party 2

Pizza Party 3

Pizza Party 4

Pizza Party 5

 

Comments are closed.