źródło: http://www.pracodawcyrp.pl/
Prestiżowa nagroda Wektor 2015 dla Nikosa Kalaitzidakisa
Luty 12, 2016
snall
Kasia Piątkowska zwyciężczynią Rankingu Wschodzących Gwiazd Biznesu! Dziękujemy za Wasze głosy!
Marzec 9, 2016

Plebiscyt Rzeczpospolitej: Wschodzące gwiazdy biznesu 2016

Katarzyna-Piątkowska-mcqj8scqha03qic9s3ffqby8a4x9clzkpuueoh0w0g

W organizowanym, już po raz siódmy, plebiscycie „Rzeczpospolitej” i „Gazety Giełdy Parkiet”, zostaną wyróżnione młode menedżerki, które w trakcie ok. 10–15-letniej kariery nie tylko już osiągnęły wysokie i wpływowe stanowiska w znanych firmach, ale jeszcze większą rolę w polskim biznesie mogą odegrać w przyszłości.

W przeciwieństwie do poprzednich edycji zestawienia, gdy o wyborze Wschodzących Gwiazd Biznesu decydowali redaktorzy „Rzeczpospolitej”, w tym roku głos będą mieli czytelnicy. W internetowym plebiscycie będą mogli oddać głosy na pięć z 14 tegorocznych kandydatek, choć tak naprawdę każda z nich może pochwalić się życiorysem zawodowym godnym tego tytułu.

Głosować można do 4 marca 2016 r. Wyniki plebiscytu zostaną opublikowane 8 marca 2016 r. z okazji Dnia Kobiet.

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wśród nominowanych menedżerek znalazła się nasza koleżanka!

Katarzyna Piątkowska, dyrektor logistyki Coca-Cola HBC Polska

Od lipca 2014 r. jest członkiem zespołu zarządzającego Coca-Cola Hellenic Polska. Dwa lata wcześniej awansowała na stanowisko dyrektora logistyki Coca-Cola HBC Polska. W latach 2014–2015 kierowany przez nią dział logistyki Coca-Cola HBC Polska otrzymał pierwszą nagrodę w badaniu rynkowym Supply Chain Designer.

Pierwsze doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą i dystrybucją Katarzyna Piątkowska zdobyła w spółce Coca-Cola Beverages. Pracowała tam przez osiem lat. Wcześniej związana była z Cadbury Wedel (które po zmianie właściciela zmieniło nazwę na Lotte Wedel). Była m.in. członkiem zespołu zarządzającego ze strony Wedla w czasie wydzielenia biznesu Cadbury. Jej atutem jest rzadko spotykane na rynku połączenie wiedzy z zakresu logistyki i sprzedaży.

Katarzyna Piątkowska ma za sobą studia z finansów i bankowości na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, podyplomowe studia z logistyki na Akademii Leona Koźmińskiego oraz kursy biznesowe w Szwajcarii i USA. Jednym z jej biznesowych guru jest Brian Tracy, autor książek z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii sukcesu. Nie tylko w biznesie, ważne są dla niej wizja, planowanie, samodyscyplina i relacje. Pasjonuje się psychologią sukcesu i podróżami. Lubi czytać książki i jeździć konno.

Dziękujemy za nominację i trzymamy kciuki!

 

źródło: www.RP.pl

Comments are closed.