otw
One Young World Summit 2016
Grudzień 18, 2016
playtowin
Laureaci Play to Win Awards 2016
Grudzień 22, 2016

Play to Win Awards 2016

gala_play

Podsumowanie roku 2016 to okazja do docenienia i nagrodzenia najlepszych z najlepszych spośród nas w ramach Play to Win Awards. Gala odbyła się po raz piąty i dostarczyła wszystkim obecnym wielu wzruszeń i powodów do radości.

Tegoroczna Gala nagród Play to Win Awards już tradycyjnie była pełna emocji, radości, a nawet łez szczęścia, nie tylko w oczach laureatów, ale i wzruszonej publiczności.

Końcówka roku to już tradycyjnie okres, w którym zbieramy nominacje do nagród w ramach programu Play to Win Awards. Prosimy o zgłaszanie wyjątkowych ludzi, osiągających sukcesy, będących wzorem zachowań zgodnych z naszymi Wartościami, pozytywnych liderów dających współpracownikom wiele wsparcia i pozytywnej energii oraz wyjątkowych Wolontariuszy dzielących się radością z potrzebującymi. W tym roku otrzymaliśmy od Was 200 maili i zanotowaliśmy blisko 400 wejść na stronę intranetową. Zgłoszenia, które przesłaliście, miały objętość ponad 81 MB i obejmowały łącznie aż 191 nominacji w 8 kategoriach. Przyznana została również nagroda specjalna.

Rzeczywista liczba nominacji była jeszcze większa, jednak na potrzeby tej statystyki nie wliczamy powtarzających się zgłoszeń składanych na te same osoby, w tych samych kategoriach.

Każdy z członków komisji wybierającej zwycięzców otrzymał pełen pakiet informacji zawierający nominacje wraz z uzasadnieniami, zasady i kryteria głosowania oraz specjalne karty do głosowania. Następnie w wyniku gorącej dyskusji i głosowania wyłoniono poszczególnych laureatów. Jeszcze kilka dni trzymania wyników w tajemnicy, aby nie zepsuć elementu zaskoczenia i radości wśród nominowanych oraz nagrodzonych, aż nadszedł 5 grudnia. Dzień, w którym w ramach Leadership Conference odbyła się uroczysta wieczorna Gala Play to Win Awards 2016.

Wspaniała, podniosła atmosfera panująca wśród blisko 500 zebranych na widowni menedżerów oraz piękna oprawa wizualna sprawiły, że tegoroczna Gala była naprawdę uroczysta. Wyczytywaniu nazwisk laureatów towarzyszyły radość i oklaski. Panująca na sali atmosfera udzieliła się również wręczającym nagrody. Na długo w pamięci uczestników pozostaną emocje towarzyszące słuchaniu często osobistych podziękowań poszczególnych laureatów.

Najważniejsze z wyróżnień – Nagroda Specjalna – będąca uhonorowaniem tegorocznych osiągnięć osoby, którą można bez wątpienia uznać za wzór lidera w naszej organizacji oraz ambasadora naszych wartości i marki – trafiła w tym roku w ręce Dariusza Guzowskiego, Dyrektora Centrum Sprzedaży Łódź. Owacje widowni na stojąco, wyczytywanie uzasadnienia przyznania nagrody i podziękowania Darka płynące prosto z serca za nagrodę – te momenty pozostaną na długo w pamięci wszystkich obecnych.

Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla wszystkich nominowanych i laureatów nagród Play to Win Awards 2016. To był niezapomniany wieczór dla nas wszystkich.

Autor: Elżbieta Makselon HR Biznes Partner

Comments are closed.