bez-tytulu
Wirtualna wycieczka po fabryce Coca-Coli w Radzyminie
Październik 15, 2016
nowa-fanta-001
POMARAŃCZOWA REWOLUCJA, czyli sukces nowej Fanty
Listopad 8, 2016

Spotkaj się z naszym CEO Nikosem Kalaitzidakisem w czasie Pitch Bootcamp

at-the-desk

Zapraszamy Was już 5 listopada 2016 r. na prezentację Nikosa Kalaizidakisa, CEO Coca-Cola HBC, w czasie pierwszej polskiej edycji the Pitch Bootcamp’s Lessons  Learned.

Pitch Bootcamp to międzynarodowy akcelerator kariery przeznaczony dla studentów, którego 44 edycje odbyły się już w ponad 15 krajach. Do tej pory wzięło w nim udział ponad 6500 studentów i 700 firm.

Pitch Bootcamp to także panel sędziowski, w którym zasiadają profesjonaliści z różnych branż, udzielający informacji zwrotnej młodym utalentowanym studentom i niedawnym absolwentom uczelni

Zadaniem studentów jest jak najlepsze zaprezentowanie się przed panelem sędziów oraz sformułowanie swoich oczekiwań dotyczących kariery – tak zwany pitch talk, na który mają 4 minuty. Sędziowie wypełniają ankietę z informacją zwrotną i własnymi komentarzami na temat wystąpienia oraz ewentualną propozycją współpracy poprzez zatrudnienie, przyjęcie na staż bądź mentoring.  W ten niestandardowy sposób zostało dotychczas wygenerowanych ponad 1500 miejsc pracy.

Spotkanie odbędzie się 5 listopada 2016 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, Warszawa. Spotkanie z Nikosem Kalaizidakisem przewidziane jest na godz. 18.00-19.30.

Zdjęcia z poprzednich edycji: https://www.facebook.com/SparkAgency.pt/photos/?tab=album&album_id=1102989853076794

 

Przyjdź i spotkaj się z CEO Coca-Cola HBC Polska!

 

Comments are closed.