atd-krakow-7
Absolvent Talent Days w Krakowie 
Październik 24, 2017
poznan-1
Absolvent Talent Days w Poznaniu 
Listopad 8, 2017

Coca-Cola na największej metodycznej konferencji biegowej w Polsce

otworz_foto-001

“Rynek biegowy w Polsce. Stan i kierunki rozwoju.” – Tak brzmiał tytuł piątej ogólnopolskiej konferencji biegowej, która odbyła się 26-27 października na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Coca-Cola została partnerem tego wydarzenia, dostarczając uczestnikom niezbędnego orzeźwienia.  

Organizatorami konferencji są Katedra Strategii Marketingowych działająca przy uczelni, a także Polskie Naukowe Towarzystwo Marketingu. Konferencja Biegowa na UEP na stałe wpisała się w kalendarz spotkań osób, które zawodowo zajmują się biegami masowymi. Jej celem jest integracja i podnoszenie kompetencji organizatorów imprez biegowych w Polsce.

Gościem na tegorocznej edycji była m.in. Patrycja Bereznowska – zwyciężczyni Spartathlonu, jednego z najtrudniejszych biegów na świecie z klasy ulra. Uczestnicy konferencji po raz pierwszy wśród prelegentów mogli spotkać nie tylko organizatorów biegów “asfaltowych”, lecz także górskich, np. Łemkowyna Ultra Trail czy Runmageddon. Na widowni nie mogło zabraknąć m.in. Patrycji Wyciszkiewicz – studentki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, brązowej medalistki Mistrzostw Świata w Londynie w 2017r. w sztafecie 4×400 metrów.

W związku z tym, że konferencja odbywa się na Uniwersytecie Ekonomicznym, stała się ona interesująca także dla wielu studentów, którzy najczęściej związani są z biegami masowymi od tej drugiej strony – jako biegacze. Merytoryczny poziom konferencji pozwala jednak na poznanie organizacji masowych imprez biegowych “od kuchni”.

Wszyscy uczestnicy konferencji w trakcie paneli mogli liczyć na orzeźwienie w postaci Coca-Coli, a także nieodłącznego elementu nawodnienia sportowców – Kropli Beskidu. Z niecierpliwością czekamy na 6 edycję konferencji – warto wspierać tak wspaniałe inicjatywy, które pozwalają na wymianę poglądów i doświadczeń chociażby wśród osób zarządzających wszystkimi biegami masowymi, które odbywają się w naszych miastach.

Comments are closed.