playtowin
Laureaci Play to Win Awards 2016
Grudzień 22, 2016
mentoring
KARIERA niejedno ma imię
Styczeń 10, 2017

CC HBC po raz trzeci najlepsza w konkursie Supply Chain Designer

supply-chain_nagrodzeni_2

8 grudnia 2016  r. podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji rozdane zostały nagrody w konkursie Supply Chain Designer. Niezmiernie cieszy, że trzeci rok z rzędu w gronie nagrodzonych znalazła się nasza firma, doceniona za działania na polu doskonalenia łańcucha dostaw. Oprócz nagrody głównej Coca-Cola HBC Polska otrzymała trzy wyróżnienia.

Główną nagrodę przyznano nam za projekt „Budowanie Wartości z Klientami (Joint Value Creation)”. Wdraża on zasadę, według której łańcuch dostaw z działem logistyki klienckiej jest nieodłączną częścią biznesu firmy. Tym samym Jury doceniło, że poprzez cross-funkcyjną współpracę naszej firmy z klientami realizujemy program zawarty w Joint Business Planie. Takie podejście gwarantuje nam osiąganie efektywności operacyjnej w całościowym procesie zarówno u dostawcy, jak i u klienta (end to end).

Bardzo cieszy fakt, że dodatkowo wyróżnienia otrzymały trzy inne nasze projekty: „Dojrzały Łańcuch Dostaw Coca-Cola HBC Polska zorientowany na partnerstwo i przywództwo”, „Implant to szyte na miarę rozwiązanie dla Klienta” oraz „Ciężarówki w Ruchu Ciągłym”.

Program Supply Chain Designer, prowadzony przez Wydawnictwo Eurologistics, to unikatowe badanie mające na celu promocję inicjatyw i twórczości menedżerskiej w firmach produkcyjnych i handlowych działających w Polsce. Organizatorzy nagradzają propozycje projektów, które poprawiają efektywność szeroko rozumianych łańcuchów dostaw, prezentują daleko idący poziom operacyjnej innowacyjności oraz uwalniają myślenie zespołowe i twórczą pracę.

Warto podkreślić, że do tegorocznej edycji programu Supply Chain Designer zakwalifikowane zostało ponad 80 projektów. Zespół redakcyjny Wydawnictwa Eurologistics nominował do głównej nagrody 14 najciekawszych, a wśród nich aż 4 projekty Coca-Cola HBC Polska!

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym zespołom i życzymy kolejnych, równie wspaniałych sukcesów w budowaniu partnerskiej współpracy w biznesie.

 

Comments are closed.