targi_3
Coca-Cola HBC Polska na jesiennej edycji Absolvent Talent Days
Październik 6, 2017
22382481_10154924970946787_2925231589455675321_o
Targi w Katowicach i we Wrocławiu już za nami!
Październik 16, 2017

Adrenalina, walka i wielka radość!

ekiden-002

Bieganie to coś więcej niż tylko kolejne kilometry. W bieganiu, jak i w każdym innym sporcie, chodzi o emocje. Sam medal czy rekord, ale pozbawiony emocji mało kogo interesuje. Radość z wyniku zdobytego dla drużyny i z drużyną smakują lepiej – a najlepiej w drużynie Coca-Cola HBC Polska!

Biegaczy z Coca-Cola HBC Polska nie trzeba długo namawiać do promowania zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Miłośnicy biegów mogą liczyć na wsparcie ze strony firmy, nic więc dziwnego, że w sezon wiosenny i letni to intensywny biegowo okres. Pracownicy Coca-Cola HBC Polska chętnie biorą udział w biegowych inicjatywach.

W słoneczny niedzielny dzień, 14 maja, na starcie trzech biegów stanęło ponad 60 pracowników naszej firmy, ciesząc się wspólnie spędzonym czasem i osiągniętymi wynikami. Poniżej króciutka relacja z tych biegów.

Kraków: „Jesteśmy stąd” w wydaniu RUN

W pięknych okolicznościach przyrody, w trakcie Biegu po Puszczy Niepołomickiej, reprezentowały naszą firmę aż trzy zespoły oraz zawodnicy w biegu indywidualnym, wszyscy pod nazwą „Coca-Cola Jesteśmy Stąd”. Każdy z naszych biegaczy, nie tylko z Krakowa, ale też Kielc i Rzeszowa, miał do pokonania ponad 10 km. Wszyscy brali udział w tym biegu przede wszystkim dla zabawy, niemniej jednak każdy chciał wesprzeć drużynę jak najlepszym czasem. Na mecie czekały medale, Powerade oraz świetne rezultaty, w tym wiele życiówek!

jestesmy_stad-001

jestesmy_stad-002

Łódź: „Szybka piątka” w Płocku

Ekipa biegaczy z łódzkiego BSP Team stanęła na starcie „szybkiej piątki”, czyli Biegu Europejskiego na 5 km w Płocku. Bieg zorganizowany fantastycznie, start i meta z płyty pięknej hali sportowej Orlen Arena – wrażenia bezcenne. Pomimo wyzwania, jakim była już lekko upalna aura, nasi biegacze (w tym jeden debiutant) uzyskali świetne rezultaty! Organizator przygotował poczęstunek regeneracyjny w postaci Kropli Beskidu oraz Powerade’a, tak aby wszyscy mogli cieszyć się osiągniętymi wynikami.

szybka-piatka-001

szybka-piatka-002

Warszawa i Radzymin: Sztafety firmowe EKIDEN

Już dziewiąty rok z rzędu (tak, dziewiąty!) reprezentowaliśmy naszą firmę w sztafecie maratońskiej EKIDEN, która odbyła się w Parku Szczęśliwickim w Warszawie. Tym razem wystawiliśmy sześć zespołów – w sumie 36 biegaczy z Warszawy, Radzymina i okolic. Zawodnicy każdej sztafety mieli do pokonania łącznie dystans równy długości maratonu! Wzajemne motywowanie się, niesamowity doping na trasie, jak i wyśmienite humory towarzyszyły zawodnikom w trakcie całej imprezy. Wszystkie nasze drużyny zameldowały się na mecie w czasie poniżej czterech godzin.

Najlepsi biegacze z Radzymina osiągnęli rewelacyjny wynik 3 godzin i 7 minut! Jeszcze raz ogromne brawa dla wszystkich! Dla jednych był to pierwszy bieg, dla innych kolejny, ale adrenalina na starcie i radość na mecie te same. Gratulacje dla tych, którzy się odważyli i wzięli udział w imprezie biegowej po raz pierwszy, dla wszystkich, którzy pobili swoje rekordy życiowe i osiągnęli świetne wyniki nie tylko dla siebie, ale i dla swoich zespołów!

ekiden-001

ekiden-002

Comments are closed.