Dołącz do naszego zespołu sprzedawców!

Pracownicy Działu Handlowego dbają o relacje z klientami i budują pozycję naszych marek.
Codziennie 1300 pracowników sprawia, że jesteśmy najlepszym partnerem dla klientów, a nasze produkty są zawsze dostępne dla konsumentów. Zapraszamy!

Jakich handlowców szukamy?

Coca-Cola HBC Polska

Coca-Cola HBC Polska to nowoczesna i dynamiczna organizacja i tacy też są nasi pracownicy. Dlatego szukamy handlowców, spełniających przynajmniej następujące wymagania:

• z wyższym wykształceniem lub w trakcie studiów,
• znających język angielski w stopniu przynajmniej komunikatywnym,
• entuzjastycznie nastawionych do pracy i zmotywowanych,
• potrafiących nawiązywać dobre relacje z klientami,
• nastawionych na klienta i pracę zespołową,
• posiadających zdolności interpersonalne i umiejętność komunikacji,
• potrafiących planować i organizować pracę,
• samodzielnych,
• posiadających prawo jazdy kat. B,
• znających pakiet MS Office.
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z klientami (najlepiej w dziale sprzedaży FMCG).

Jak wygląda rekrutacja do działu handlowego?

Większość pracowników w pierwszym etapie pracy dla Coca-Cola HBC Polska jest zatrudniana przez agencje zatrudnienia tymczasowego i to z agencją będziesz mieć do czynienia w trakcie rekrutacji:

Aplikacja on-line

Odpowiadasz na ogłoszenie o pracę, przesyłając swoją aplikację.

Rozmowa telefoniczna

Jeśli Twoje kwalifikacje są odpowiednie, rekruter z agencji przeprowadza z Tobą rozmowę telefoniczną.

Zadania praktyczne

Kolejnym etapem są zadania praktyczne, czyli wizyta na rynku.

Zatrudnienie w agencji

Na pierwsze trzy miesiące zostajesz zatrudniony w agencji (umowa o pracę).

Praca w CC HBC

Po trzech miesiącach zatrudnienie w Coca-Cola HBC Polska na stanowisku młodszego specjalista ds. rozwoju rynku.

Co oferujemy?

Umowa o pracę

również w przypadku zatrudnienia przez zewnętrzną agencję.

Szkolenia

Akademia sprzedaży i pełny zakres niezbędnych szkoleń

iPad

wszystkie informacje niezbędne do pracy masz w jednym urządzeniu

Telefon służbowy

kontakt z klientami to kluczowa sprawa w pracy handlowca

Samochód służbowy

dla szybkiego i wygodnego przemieszczania się

Sprawdź również nasze bieżące oferty pracy!