przemyslowy-lider
Przemysłowy lider na lata
Luty 8, 2017
f
Spotkajmy się na wiosennych targach 2017!
Marzec 2, 2017

Taste our business! Konkurs dla studentów

cola_brandopener_ulotka_blog

Uwaga! Już 22 marca 2017 r. ruszamy z pierwszym konkursem biznesowym dla studentów, organizowanym przez Coca-Cola HBC Polska. Jesteś studentem II, III, IV lub V roku? Interesujesz się biznesem i lubisz wyzwania? Nasz konkurs jest właśnie dla Ciebie!

 

Już dziś rozejrzyj się wśród znajomych i dobierz sobie zespół, który pozwoli Ci sięgnąć po atrakcyjne nagrody – m.in. płatne praktyki w naszej firmie czy nagrody pieniężne.
Czekają na Was ambitne zadania marketingowe, w których będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności biznesowego myślenia, pracy zespołowej, a także kreatywność i innowacyjne pomysły.
Czujesz, że to coś dla Ciebie? Masz pomysły, którymi chciałbyś się pochwalić przed światem, a przede wszystkim dowiedzieć się, czy mogą się sprawdzić w prawdziwym biznesie? Udział w naszym konkursie Ci to umożliwi!
Przygotowując projekt konkursowy możesz korzystać ze wsparcia mentorów – ekspertów z Coca Cola HBC Polska, a także wziąć udział w warsztatach biznesowych.

Zarezerwuj już dziś czas w kalendarzu i przyjdź na kick-off konkursu – unikalne spotkanie z Nikosem Kalaitzidakisem, CEO Coca-Cola HBC Polska oraz Grzegorzem Lisem, Dyrektorem Marketingu Coca-Cola HBC Polska, na którym poznasz szczegóły oraz dowiesz się, co zrobić żeby wygrać.

Terminy i miejsca spotkań:

☛ 22 marca 2017 r., godz. 18.00, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ul. Szturmowa 1/3, Aula C

☛ 22 marca 2017 r., godz. 19.30, Szkoła Główna Handlowa, al. Niepodległości 162, bud. G, Aula VII

Zapraszamy!

Brandopener

Comments are closed.