img_2372-2
Znamy laureatów pierwszej edycji konkursu!
Czerwiec 5, 2017
zrownowazony_rozwoj
Dbamy o zrównoważony rozwój
Czerwiec 28, 2017

Pobiliśmy Rekord Guinnessa!

Rekord Guinessa 1

Czy widzieliście kiedyś niemal 1000 osób otwierających butelki zimnej Coca-Coli o poj. 250 ml? My tak! 2 czerwca 2017 r. pracownicy Coca-Cola HBC Polska wspólnie z łódzkimi studentami pobili Rekord Guinnessa w sztafetowym otwieraniu butelek Coca-Coli, poprawiając poprzedni rekord należący do Coca-Cola Thailand.

W słoneczne piątkowe popołudnie, na placu przed halą MOSiR w Łodzi, ponad 1000 osób świetnie się bawiło w strefie bicia rekordu Guinessa, w której czekały na nich takie atrakcje, jak: foto budka, sampling Burn, sampling Coke & Coke Zero, a także występ DJ’a. Każdy z uczestników bicia rekordu otrzymał specjalną koszulkę, pamiątkowy otwieracz, opaskę na rękę oraz zimną butelkę Coca-Coli.

Za tym wszystkim stali nasi pracownicy z Łodzi i z Warszawy, którzy zorganizowali imprezę, a następnie wspólnie z łódzkimi studentami pobili Rekord Guinnessa w sztafetowym otwieraniu butelek Coca-Coli. Nasz wynik to 988 osób, które otworzyły zimną butelkę CC 250ml. Jest to więcej od Coca-Cola Thailand (poprzedni rekordzista) o 374 osoby!

Oprócz dobrej zabawy cała akcja miała również charytatywny element – każdy uczestnik bicia rekordu oznaczał przekazanie jednego soku Cappy o poj. 330 ml dla Domu Małego Dziecka. Oznacza to, że dzieci dostaną 1000 soczków

Gratulujemy i dziękujemy naszym pracownikom za zorganizowanie tego wydarzenia!

Wkrótce do Guinness World Record w Londynie zostanie wysłana pełna dokumentacja, aby rekord został oficjalnie uznany i wpisany do Księgi Rekordów Guinnnessa.

 

Rekord Guinessa 2

 

Rekord Guinessa 3

Comments are closed.