coke-ambassadors-miniaturka
Dawid Chyliński, Ambasador Coca-Cola w Gdańsku
Listopad 15, 2017
coke-ambassadors-miniaturka
Karol Siódmiak, Ambasador Coca-Cola w Poznaniu
Listopad 22, 2017

Coca-Cola HBC Polska na IAESTE Pitch Bootcamp 2017

img_6393

100 studentów z warszawskich uczelni wyższych miało okazję sprawdzić swoje umiejętności z zakresu komunikacji, kooperacji i autoprezentacji podczas trzeciej edycji IAESTE Pitch Bootcamp 2017. Jak co roku Coca-Cola towarzyszyła im przy tych zmaganiach. 

Pitch Bootcamp to dwudniowe wydarzenie, podczas którego uczestnicy mogą pozyskać nie tylko dodatkowe umiejętności miękkie i udoskonalić swoją autoprezentację, ale również sprawdzić zdobytą wiedzę w praktyce. 

Jedną z ważniejszych części wydarzenia są tzw. lessons learned, podczas których 4 zaproszonych gości opowiada o swojej ścieżce kariery oraz udziela porad odnośnie autoprezentacji następnego dnia. W tym roku jednym z prelegentów był Nikos Kalaitzidakis – Prezes Coca-Cola HBC, który opowiedział o swojej ścieżce zawodowej, o tym jak wyglądała droga do Coca-Coli i  co jest ważne w znalezieniu pracy, którą się kocha.  

Bez wątpienia był to aktywny, kreatywny i pełny doświadczeń weekend. A podczas warsztatowych zmagań energii i orzeźwienia dodawała uczestnikom zimna Coca-Cola. 

Dziękujemy IAESTE Warszwa za zaproszenie! 

https://www.facebook.com/IAESTEWarszawa

img_6398

img_6399

Comments are closed.