1
Segregujemy odpady i razem dbamy o środowisko
Lipiec 11, 2017
cc_popup
Konkurs Coca-Cola HBC Polska Brand Opener – podsumowanie
Wrzesień 15, 2017

Bąbel na Paradzie Smoków

smok_1a

Smok, którego skóra pokryta jest kapslami, jak łuskami? Takie rzeczy tylko w Coca-Cola HBC Polska! Już trzeci raz z rzędu uczestniczyliśmy w Wielkiej Paradzie Smoków w Krakowie.

Wielka Parada Smoków już od lat przyciąga tysiące mieszkańców Krakowa i okolic oraz turystów z całej Polski i zza granicy. Smoki, stworzone przez różne organizacje, instytucje i osoby prywatne, cieszą małych i dużych widzów, a sam proces tworzenia jest okazją do dobrej zabawy i integracji.

Nie mogło nas tam zabraknąć! Nasz smok Bąbel powstał z tysięcy połyskujących kapsli, które przyciągały już z daleka wzrok, a jego machające limonkowe skrzydła dawały przyjemną ochłodę uczestnikom. Nasi pracownicy wraz z rodzinami dumnie paradowali w towarzystwie Smoka Bąbla na czele pochodu, budząc powszechny entuzjazm.

Smocza parada była dla nas również okazją do pokazania, że naprawdę JESTEŚMY STĄD, jak mówi nasza kampania, którą promowaliśmy na flagach, koszulkach, a także przez megafony i quizy z nagrodami dla publiczności. Podczas przemarszu nadmuchaliśmy i rozdaliśmy prawie dwa tysiące balonów „Jesteśmy Stąd”. Nic dziwnego, że w czasie Parady cały Kraków mienił się biało-czerwonymi balonami. Najwięcej radości i uśmiechu na twarzach dawały oczywiście puszki zimnej Coca-Coli, którymi częstowaliśmy publiczność.

Zabawa napędzana pozytywną energią była rewelacyjna, panowała świetna atmosfera. Za rok znowu się spotkamy na Paradzie!

smok_4a

smok_1a

smok_5a

smok_3a

 

smok_2a

Comments are closed.